سیلی معروف ویل اسمیت در فیلم پسران بد 4 هم وجود دارد

به گزارش وبلاگ قطب نما، حتما به خاطر دارید که سال 2022 ویل اسمیت در حمایت از همسرش در مقابل شوخی کریس راک به خاطر ظاهر او، با اعتمادبه نفس روی صحنه مراسم اسکار قدم گذاشت و سیلی محکمی بر صورت راک خواباند. صدای این سیلی در جهان پیچید و علاوه بر شوکی که راک بیچاره را در خود فرو برد، تاثیر زیادی هم بر ویل اسمیت و سابقه هنری این بازیگر داشت. حالا بعد از گذشت دو سال و با اکران اولین فیلم ویل اسمیت بعد از آن ماجرای پرحاشیه کارگردان های فیلم پسران بد: بران یا بمیر (Bad Boys: Ride or Die) در خصوص صحنه ای خاص در این دنباله اکشن از مجموعه فیلم های پسران بد صحبت نموده اند؛ صحنه ای که در آن شاهد سیلی خوردن های مکرر ویل اسمیت در پسران بد 4 هستیم، که اشاره ای به سیلی معروف اسمیت در مراسم اسکار دارد. عادل العربی و بلال فلاح، کارگردان های فیلم در مصاحبه با ورایتی فاش کردند که این ایده تا حدودی تصمیم خود اسمیت بود و تا حد زیادی در لحظه و به صورت بداهه ساخته شده است.

سیلی معروف ویل اسمیت در فیلم پسران بد 4 هم وجود دارد

فلاح، یکی از کارگردان های فیلم درباره این سیلی می گوید: ویل اسمیت با این ایده نزد ما آمد؛ او واقعا به این فیلم بها می داد. ویل از همان ثانیه اولی که پیش فراوری را شروع کردیم تا آخرین روز تدوین حسابی درگیر کار بود. موقع فیلمبرداری آن صحنه، نزدیک غروب بود و ما می گفتیم هنوز صحنه تمام نشده، برای همین آن بخش تقریبا یک بداهه پردازی در لحظه بود… در فیلمنامه نبود، همانجا در لحظه شکل گرفت.

العربی: درست است، همانجا در لحظه تصمیم گرفتیم و به ماریتین گفتیم برو جلو و بیشتر بزن.

فلاح اعتراف کرد که مطمئن نبودند مخاطبان به صحنه سیلی معروف ویل اسمیت در پسران بد 4 چه واکنشی نشان می دهند، فقط امیدوار بودند که خنده دار باشد. العربی هم آن را یک لحظه بزرگ و مهم رهایی برای ویل اسمیت توصیف کرد و درباره اش اینطور گفت که دوست داشتند یک صحنه خنده دار خلق نمایند و از عکس العمل مخاطبان مطمئن نبودند. این کارگردان بیان نمود:

احتمال ساخته شدن قسمت پنجم پسران بد

ظاهرا عادل و بلال در ساخت قسمت چهارم این فرنچایز کاملا مسلط و مطلع بودند، چرا که پسران بد: بمیر یا بران تا به امروز با بودجه ای 100 میلیون دلاری، بیش از 289 میلیون دلار در سراسر جهان فروخته است. این موفقیت منجر به بحث هایی در خصوص ساخت پسران بد 5 شده است. جری بروکهایمر، تهیه نماینده فیلم، تایید نموده که در پشت صحنه اوضاع به سمت درستی پیش می رود. او می گوید: بحث هایی درباره دنباله دیگری داشته ایم، اما می خواهیم ببینیم فروش این فیلممان در حال حاضر در گیشه چطور خواهد بود و مطمئنم که این هفته دوباره درباره اش بحث خواهیم کرد.

پسران بد: بران یا بمیر به کارگردانی عادل و بلال و نوشته کریس برمنر شاهد بازگشت ویل اسمیت در نقش ستوان کارمطلع مایکل/ مایک یوجین لوری است و در کنار او مارتین لارنس را در نقش ستوان کارمطلع مارکوس مایلز برنت خواهیم دید. دیگر بازیگران این فیلم عبارتند از ونسا هاجنز، الکساندر لودویگ، پائولا نونز، تاشا اسمیت، جان سالی، اریک دین، دی جی خالد، ایوان گروفود، همراه با جیکوب سیپیو در نقش آرمندو آرتاس، پسر مایک و ایزابل، و جو پانتولیانو در نقش کاپیتان کنراد هوارد.

در خلاصه رسمی فیلم اینطور آمده است: پسران بد محبوب جهان با ترکیب نمادین اکشن نفس گیر و کمدی دیوانه وارشان بازمی گردند، اما این بار با یک مشکل بزرگ؛ برترین های میامی حالا فراری هستند.

منبع: movieweb

منبع: دیجیکالا مگ

به "سیلی معروف ویل اسمیت در فیلم پسران بد 4 هم وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیلی معروف ویل اسمیت در فیلم پسران بد 4 هم وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید