عموزاد: بعد از کسب مدال جهانی 61 کیلو به وزن بالاتر می روم

به گزارش وبلاگ قطب نما، عضو تیم ملی کشتی آزاد تاکید کرد که بعد از کسب مدال جهانی در وزن 61 کیلوگرم، کارش را برای المپیک پاریس در 65 کیلوگرم ادامه خواهد داد.

عموزاد: بعد از کسب مدال جهانی 61 کیلو به وزن بالاتر می روم

به گزارش وبلاگ قطب نما، رحمان عموزاد که چندی پیش در مسابقات اوفای روسیه پیروز به کسب مدال طلای جوانان جهان شد، درحالیکه قرار است دهه اول مهر ماه نماینده وزن 61 کیلوگرم تیم ملی بزرگسالان در جهانی نروژ باشد، در خصوص وضعیتش برای حضور در این رقابت ها گفت: خدا را شکر که توانستم طلای جوانان جهان را بگیرم، از کادرفنی تیم ملی تشکر می کنم که بعد از آن در اردوی تیم ملی حاضر شدم و حالا برای حضور در جهانی نروژ آماده می شوم.

وی تاکید کرد: تمام سعی و تلاش خودم را می کنم که بهترین کشتی ها را بگیرم. بدن من آمادگی خوبی دارد و امیدوارم بتوانم در جهانی یک مدال خوب گرفته و دل مردم کشورم را شاد کنم.

عموزاد که پیش از المپیک یکی از مدعیان وزن 57 کیلوگرم محسوب می شد و با رضا اطری هم مبارزه انتخاب گرفت، در خصوص حضورش در وزن غیرالمپیکی 61 کیلوگرم گفت: وزن 61 کیلو وزن المپیکی نیست، ان شاءالله بعد از آنکه در این وزن مدال جهانی گرفتم به 65 کیلو می روم تا در المپیک 2024 مدال آوری کنم.

دارنده مدال طلای نوجوانان و جوانان جهان همچنین تاکید کرد که مشکل وزنی ندارد: الان 63، 64 کیلو هستم، وزنم برای کشتی گرفتن در 61 کیلو طبیعی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عموزاد: بعد از کسب مدال جهانی 61 کیلو به وزن بالاتر می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عموزاد: بعد از کسب مدال جهانی 61 کیلو به وزن بالاتر می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید